fbpx

Саксија ТАМИ Ф14cm / Saksija TAMI F14cm 635002

Бесплатна достава

29 ден

бела
виолетова
зелена
кафеава
крем
плава
сива
црна
Исчисти
Compare
Шифра: N/A Categories: , Tag:
➡️ Димензија: F14cm
✅ Пластична саксија достапна во разни бои со екстра квалитет
✅ Совршен за одгледување на вашите омилени растенија
✅ Едноставен дизајн со класичен изглед погоден за во секој дом и градина!