fbpx

Саксија ТАМИ Ф25cm / Saksija TAMI F25cm 635005

Бесплатна достава

85 ден

бела
виолетова
зелена
кафеава
крем
плава
розе
сива
црвена
црна
Исчисти
Compare
Шифра: N/A Categories: , Tag:
➡️ Димензија: F25cm
✅ Пластична саксија достапна во разни бои со екстра квалитет
✅ Совршен за одгледување на вашите омилени растенија
✅ Едноставен дизајн со класичен изглед погоден за во секој дом и градина!