fbpx

Саксија тами Ф14*14/1,4л пластична 635002

Бесплатна достава

25 ден

белабелакафеавакафеавакивикивикремкремлилалилапртокалпртокалрозерозесветло плавасветло плавасивасивациглациглацрвенацрвенацрнацрна
Исчисти
Compare
Шифра: 635002 Categories: , , Tag:

Пластична саксија во различни бои со екстра квалитет!

Едноставен дизајн со класичен изглед погоден за во секој дом и градина!