fbpx

Саксија торба 1,2л

Бесплатна достава

100 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 396539 Категорија:

Пластична саксија со екстра квалитет и едноставен дизајн кој одговара на секое место!

Саксиите имаат одвод за вода кој се затвара со гумичка доколку ги користете во вашиот дом!

Oтпорна на UV зраци и ниски температури