fbpx

Саксија торба 2,2л

Бесплатна достава

140 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 496542 Категорија:

Пластична саксија со екстра квалитет и декоративен дизајн кој одговара на секое место!

Саксиите имаат рачки кои може да се користат за повеќе намени.

Oтпорна на UV зраци и ниски температури