fbpx

Саксија плитка со подметач / saksija plitka so podmetac

Бесплатна достава

50 ден120 ден

бела
зелена
кафеава
киви
цигла
ф20*10cm
ф25*12cm
ф30*14cm
Исчисти
Compare
Шифра: N/A Категорија:

Пластична саксија во различни бои со екстра квалитет и едноставен дизајн кој одговара на секое место во вашиот дом и градина!

Саксии кои на вашиот дом и градина ќе му додадат посебен блесок на убавина.

Oтпорна на UV зраци и ниски температури.

БОЈА Color

, , , ,

димензија

ф20*10cm, ф25*12cm, ф30*14cm