fbpx

Саксија плитка ф30*14см пластична со вградена тасна 161442

Бесплатна достава

100 ден

белабелазеленазеленакафеавакафеавакивикивициглацигла
Исчисти
Compare
Шифра: 161442 Категорија:

Пластична саксија во различни бои со екстра квалитет и едноставен дизајн кој одговара на секое место во вашиот дом и градина!

Саксии кои на вашиот дом и градина ќе му додадат посебен блесок на убавина.

Oтпорна на UV зраци и ниски температури.