fbpx

Саксија Viola ф12*10см 0,9л пластична со внатрешна тасна 595127

Бесплатна достава

60 ден

зеленазеленакремкремлилалиламохамохапртокалпртокалсивасиватеркизтеркизцрнацрна
Исчисти
Compare
Шифра: 595127 Категорија: Tag:

Пластична саксија во различни бои со екстра квалитет и едноставен дизајн кој одговара на секое место во вашиот дом и градина!

Саксии кои на вашиот дом и градина ќе му додадат посебен блесок на убавина.

Oтпорна на UV зраци и ниски температури.