fbpx

Саксија Viola ф18*16см 3л пластична со внатрешна тасна 595141

Бесплатна достава

110 ден

кремкремлилалиламохамохапртокалпртокалрозерозесветло плавасветло плавасивасивацрнацрна
Исчисти
Compare
Шифра: 595141 Категорија:

Пластична саксија во различни бои со екстра квалитет и едноставен дизајн кој одговара на секое место во вашиот дом и градина!

Саксии кои на вашиот дом и градина ќе му додадат посебен блесок на убавина.

Oтпорна на UV зраци и ниски температури.