fbpx

Саксија Viola ф21*18см 5л пластична со внатрешна тасна 595158

Бесплатна достава

140 ден

зелена
крем
лила
моха
портокалова
светло плава
сива
теркиз
Исчисти
Compare
Шифра: 595158 Категорија:

Пластична саксија во различни бои со екстра квалитет и едноставен дизајн кој одговара на секое место во вашиот дом и градина!

Саксии кои на вашиот дом и градина ќе му додадат посебен блесок на убавина.

Oтпорна на UV зраци и ниски температури.