fbpx

Саксија Viola ф25*22см 8л пластична со внатрешна тасна 595349

Бесплатна достава

220 ден

зелена
крем
лила
портокалова
розе
сива
теркиз
црна
Исчисти
Compare
Шифра: 595349 Категорија:

Пластична саксија во различни бои со екстра квалитет и едноставен дизајн кој одговара на секое место во вашиот дом и градина!

Саксии кои на вашиот дом и градина ќе му додадат посебен блесок на убавина.

Oтпорна на UV зраци и ниски температури.