fbpx

Саксија Жозефина 25*25см 10л мат пластика со вградена тасна / Saksij zozefina plastika

Бесплатна достава

180 ден

киви
розе
светло плава
сива
црна
Исчисти
Compare
Шифра: N/A Categories: , ,

Пластична саксија во различни бои со екстра квалитет и едноставен дизајн кој одговара на секое место!

Oтпорна на UV зраци и ниски температури.

Kaпацитет: 10л

Димензии:25см х 25см

Димензии Недостапно
БОЈА Color

, , , ,