fbpx

Саксија Жозефина 14*14см 1,7л мат пластика со вградена тасна SP1468

Бесплатна достава

70 ден

киви
моха
розе
светло плава
црна
Исчисти
Compare
Шифра: N/A Categories: , ,

Пластична саксија во различни бои со екстра квалитет и едноставен дизајн кој одговара на секое место!

Oтпорна на UV зраци и ниски температури.

Kaпацитет: 1,7л

Димензии:14см х 14см

Димензии Недостапно
БОЈА Color

, , , ,