fbpx

Самолеплива фолија за стакло

Бесплатна достава

280 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 719609 Категорија: Tag:

Создава приватност и дозволува светлината да поминува Еколошка статичка специјалност

Широко се користи во стан, бања, спална соба, кујна, лоби, трем, итн.

Лесно е да се ракува и инсталира и ќе трае многу години без лупење или промена на бојата.

Налепи сам со вода, нема статички лепак за лепило, лесен за лупење, еднократно, го заштитува мебелот

Повеќе од 99% анти-УВ, намалете го времето за климатизација, не дозволува да се загрева од сонцето така што собата ќе биде за неколку степени понсика.

Лесно за лепење и одлепување, повторна употреба и заштита на стаклото на прозорецот, не останува ни трага.

Нормалната дебелина создава кубни уметнички ефект.

Прекршувањето на сонцето носи прилично ефект на виножито.