Самолепливи 3D тапети A2786 70*77см/Tapete samolepliva

Бесплатна достава

120 ден

Compare
Шифра: A 2786 Categories: ,

Димензии: 70см х 77см

Лесно се поставуваат, за кратко време вашиот дом ке добие поинаков уникатен изглед.

Со самото поставување на 3Д САМОЛЕПЛИВИТЕ ТАПЕТИ добивате и додатна звучна изолација.

Се лепи на мазни површини со едноставно одлепување на заштитната хартија на задниот дел.