fbpx

Самолепливи 3D тапети

Бесплатна достава

90 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: А 2710 Категорија:

Димензии: 70см х 77см

Лесно се поставуваат, за кратко време вашиот дом ке добие поинаков уникатен изглед.

Со самото поставување на 3Д САМОЛЕПЛИВИТЕ ТАПЕТИ добивате и додатна звучна изолација.

Се лепи на мазни површини со едноставно одлепување на заштитната хартија на задниот дел.