fbpx

Сецко за храна рачен 781016

Бесплатна достава

160 ден

Compare
Шифра: 781016 Категорија:

Карактеристики:
Моќен рачен сецко за билки / зеленчук / храна.
Подгответе сосови, пире, овошен путер, па дури и храна за бебиња дома со овој производ.
2 остри сечила, идеални за сечење разновиден зеленчук како кромид, лук, босилек…
Лесен за ракување и без напор.