fbpx

Седиште за во када

Бесплатна достава

700 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 004000 Категорија: Tag:

Голема површина за седење: 34 x 42 см Може да се користи во повеќе видови на кади.

Направен е од армирани материјали кои не ‘рѓосува.
Помагало за стари лица и физички хендикеп Приманова Седиште во када

Неговата соодветност за безбедност е одобрена од лабораториите на TÜV.

Максимален капацитет за носење: 130 к