fbpx

Сет 18 чинии Давали лајт блу

Бесплатна достава

1.750 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 737042 Категорија:
СЕТ ОД 19 ЧИНИИ ОД АКРОПАЛ За вечера 25см 6 бр, за десерт 19см 6 бр, длабоки 20см 6 бр

СЕТ ЧИНИИ ОД АКРОПАЛ
🇫🇷 Од познатиот француски бренд Luminarc 🇫🇷
👌 ЕКСТРА КВАЛИТЕТ – ДИСКОНТСКИ ЦЕНИ 🏷
🔹 Изработени од АКРОПАЛ, материјал со НЕВЕРОЈАТНА ЦВРСТИНА И ИЗДРЖЛИВОСТ
✅ Со 3 пати поголема издржливост од порцелански чинии
✅ Отпорни на удари и кршење
✅ Антибактериски
✅ Отпорни на пукање при температурни шокови
✅ Безбедни за микробранова печка
✅ Бавно се загреват, долго ја чуват топлината