РОДЕНДЕНСКА АКЦИЈА!!! ВНЕСЕТЕ ГО КОДОТ MB10 ЗА ДА ДОБИЕТЕ 10% ПОПУСТ НА НАРАЧКАТА!

Сет џогер со кофа / set kofa so dzoger

649 ден

[iconpress id=”local_146″ title=”phone” style=”color:#525252; font-size:80px;” link=”https://www.youtube.com/watch?v=PEjbwFuNv9s” target=”_blank” hover_color=”#525252″ color=”#525252″]

ШИФРА: 113046 Категории ,
Сподели:

Сака да го исчисти вашиот под и да се грижи за уморот што го предизвикуваат тешките кофи, ако да, тогаш  има нешто неверојатно за вас.  Mop Stick Rod with Bucket Set  по пристапна цена со квалитет и задоволство. Тоа е уред за чистење наменет да ја направи секоја позиција за чистење на подот поедноставна, побрза и поумешна. Чистењето е една од незаменливите работи што луѓето мора да ја прават дома, но никој не сака да го прави тоа затоа што е тешко, ќе ве извалка и тешко се чисти. Но, сега, со помош на корпа за џогер со цедалка, можете лесно да ги исчистите подот и површината со волшебната самочистечка џогер, која е многу погодна за влажна и сува употреба! Дизајнот за  автоматско чистење  е различен од  традиционалниот џогер. Традиционалниот џогер бара тешка кофа, што предизвикува повеќе збунетост отколку чистење, или ќе се исцеди по неколку пати, што ќе ве извалка во процесот, а ова суперфино влакно Чистата има  автоматска корпа за перење  и функција отпорна на прскање. Овој неверојатен дизајн го олеснува чистењето на кујната или бањата, побрзо и помалку заштедува труд од било кога.

[iconpress id=”local_1137″

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сет џогер со кофа / set kofa so dzoger

649 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД