fbpx

Сет нозеви за сирење/во боја

Бесплатна достава

240 ден

Compare
Шифра: 26696 Categories: , Tag:

Брилијантен за сечење и сервирање на различни меки и тврди сирења.

Трајно високо квалитетни сечила од нерѓосувачки челик.

Шарени рачки за голема удобност, додадете свежина на даските со сирење