fbpx

Сет ножеви за сирење и путер пвц рацки и метални во боја ножиња 23183

Бесплатна достава

449 ден

Compare
Шифра: 23183 Categories: , Tags: , ,

Брилијантен за сечење и сервирање на различни меки и тврди сирења.

Трајно високо квалитетни сечила од нерѓосувачки челик.

Шарени рачки за голема удобност, додадете свежина на даските со сирење