fbpx

Сет ножеви за сирење и путер 4/1 рачка пвц со дрвен декор и метално сечиво 726140

Бесплатна достава

179 ден

Compare
Шифра: 726140 Categories: , Tags: , ,

Брилијантен за сечење и сервирање на различни меки и тврди сирења.

Трајно високо квалитетни сечила од нерѓосувачки челик.