fbpx

Сет порцелански чинии x24 110329

➡️ x6 чинија голема 24cm
➡️ x6 чинија мала 19cm
➡️ x6 чинија длабока 19cm
➡️ x6 чинија здела 14cm
Прикажи повеќе
Бесплатна достава

2.799 ден

Compare
Шифра: 110329 Categories: , Tags: , , ,
✅ Отпорен на гребење
✅ Здрав, сигурен, хигиенски
 
Прекрасниот детален дизајн го надополнува секој декор