fbpx

Сет прибор за јадење есцајг – Arow

Бесплатна достава

850 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 017592 Категорија:

Содржи 6 вилушки за маса, 6 вилушки за десерт, 6 лажици за маса, 6 лажички за десерт и 6 лажички чај.

Материјал: нерѓосувачки челик

Arow турски бренд со докажан квалитет и класичен луксузен стил.