fbpx

Сет прибор за јадење есцајг – Espiel Professional

Бесплатна достава

3.200 ден

Compare
Шифра: 255138 Категорија:

Содржи 6 вилушки за маса, 6 ножеви за маса, 6 лажици за маса, 6 лажички чај и 6 вилушки десерт.

Материјал: нерѓосувачки челик

Додадете нов вкус на вашите јадења и направете ја вашата трпеза модерна и луксузна за вас и вашите гости.