РОДЕНДЕНСКА АКЦИЈА!!! ВНЕСЕТЕ ГО КОДОТ MB10 ЗА ДА ДОБИЕТЕ 10% ПОПУСТ НА НАРАЧКАТА!

Сет шприц за декорација и обликување на колачи и торти./spric za dekoracija i oblikuvanje

120 ден

ШИФРА: 727970 Категории , Ознаки: , ,
Сподели:

Сетот се состои од еден шприц,вреќа за шлаг и 4 други додатоци.
Шифра-428170

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:
Привремен

Сет шприц за декорација и обликување на колачи и торти./spric za dekoracija i oblikuvanje

120 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД