fbpx

Сет тањири 18/1

Материјал-Порцелан
Боја-Сина
Димензии-ф28-см,ф-21-см,ф-20см

Прикажи повеќе
Бесплатна достава

1.800 ден

Compare
Шифра: 810743 Категорија: