fbpx

Сет тањири 18/1

Материјал-Порцелан
Боја-Црвена
Димензии- ф28см, ф-21см, ф-20см

Прикажи повеќе
Бесплатна достава

1.800 ден

Compare
Шифра: 810856 Категорија: