fbpx

Сет тањири 18/1

Материјал- Порцелан
Боја-црна
Димензии- Ф28см,ф-21см-ф18см

Прикажи повеќе
Бесплатна достава

1.920 ден

Compare
Шифра: 810857 Категорија: