fbpx

Сет тањири 18/1

Боја-сива со дезен
Материјал-Порцелан
Димензии- ф28см,ф21см,ф20см

Прикажи повеќе
Бесплатна достава

1.800 ден

Compare
Шифра: 810859 Категорија: