fbpx

Сет тањири 18/1

Материјал-Порцелан
Димензии-ф-28см,ф-21см,ф-20см
Боја-Сива

Прикажи повеќе
Бесплатна достава

1.800 ден

Compare
Шифра: 810742 Категорија: