fbpx

Сет тањири со Шолја 16/1

Материјал-Порцелан
Боја-сива со дезен
Димензии-ф28см,ф21см-ф-20см
Капацитет на шолја -300мл

Прикажи повеќе
Бесплатна достава

1.800 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 810861 Категорија: