fbpx

Сет тањири 18/1

Материјал- Порцелан
Димензии-ф-28см, ф21см, ф20см
Боја Розе

Прикажи повеќе
Бесплатна достава

1.800 ден

Compare
Шифра: 810854 Категорија: