fbpx

Сет за бања 4/1 901332

➡️ дозер за течен сапун
➡️ држач за четка за заби
➡️ држач за тврд сапун
➡️ корпа
Прикажи повеќе
Бесплатна достава

259 ден

крем
резеда
розе
сива
Исчисти
Compare
Шифра: N/A Categories: , Tags: ,
👌 Овој сет ќе додаде поинаква атмосфера во вашите бањи благодарение на својот стилски и естетски изглед.
👌 Со својот обичен дизајн и мека боја, лесно може да се комбинира со која било опција за украсување.
👌 Во овој сет лесно можете да ги складирате вашите сапуни, четки за заби и пасти за заби кои ви се потребни за секојдневна употреба.
👌 Благодарение на корпата во комплетот, можете да ја организирате вашата козметика и разни прибори за бања.