Сет за бања

Бесплатна достава

350 ден

Compare
Шифра: 644188 Категорија:

Пластичем комплет за бања има одличен квалитет и едноставен дизајн кој одговара на секаков ентериер на бања.
Тие се производи што ќе додадат елеганција на вашите комплети за секојдневна употреба
и ќе ја направат вашата бања да заблеска со нов сјај.
Се состои од 4 дела

+ Дозерот за течен сапун

+ Дозерот за цврст сапун

+ Држач за четки за заби

+Држач за паста