fbpx

Сет за бања 5/1

➡️ Корпа за отпадоци
➡️ Четка за WC
➡️ Дозер за течен сапун
➡️ Држач за четка за заби
➡️ Држач за цврст сапун
Прикажи повеќе
Бесплатна достава

1.199 ден

Compare
Шифра: 472729 Categories: , Tags: ,
✅ Овој сет за бања на Maxel Elegance е незаменлив за вашите бањи, елегантен допир што го комплетира неговиот декор.
✅ Благодарение на квалитетните материјали што се користат во неговото производство, изгледа функционално и совршено во Вашиот дом.