fbpx

Сет за бања 5/1 пластика со висок квалитет и сјај 12078

Бесплатна достава

1.499 ден

бела
црна
Исчисти
Compare
Шифра: 12078 Categories: ,

Металниот комплет за бања Ароу има одличен квалитет и елитен модерен дизајн.
Тие се производи што ќе додадат елеганција на вашите комплети за секојдневна употреба
и ќе ја направат вашата бања да заблеска со нов сјај.
Се состои од 6 дела заедно со четката.

+ Дозерот за течен сапун

+ Дозерот за цврст сапун

+ Држач за четки за заби

+ Тоалетна четка и кофа Висина 36,5 см Ширина 9 см

+ Корпа за отпадоци Висина 24,5 см Ширина 18 см

БОЈА Color

,

коцкаста

коцкаста

цилиндрична

цилиндрична