fbpx

Сет за декорација на чаши, бармени, шанк, коктели ОРТ-3069

Бесплатна достава

619 ден

Compare
Шифра: ОРТ-3069 Categories: , Tags: , ,

Дизајн на три нивоа: горна фиока со сунѓер за навлажнување на стаклениот раб и 2 други прегради за сол и/или шеќер

Изработен од издржлива пластика безбедна за храна, лесна за чистење и лесна за употреба
Лесен за отворање и затворање, многу убав за поставување во домашен бар
Задолжително за љубителите на Маргарита