fbpx

Сет прибор за јадење есцајг – Mondrian x24

Бесплатна достава

1.150 ден

Compare
Шифра: 415367 Категорија:

Содржи 6 вилушки за маса, 6 ножеви за маса, 6 лажици за маса и 6 лажички чај.

Материјал: нерѓосувачки челик

Modrian бренд со докажан квалитет и класичен луксузен стил.