Шаблони за декорација на кафе, торта, колачи

Бесплатна достава

59 ден

Исчисти
Compare
Шифра: N/A Categories: , Tags: , , , ,
✅ 4 шаблони за декорација на кафе-торта
✅ Можете да ја креирате формата што ја сакате на вашето кафе со 4 алатки за украсување кафе
✅ Во еден сет има 4 различни шаблони
 
➡️ Можете дури и да ги комбинирате формите со малку креативност, па да ги изненадите Вашите најблиски и гости со уникатен дезен.
модел

1, 2