fbpx

Шејкер 500мл коктели од не’рѓосувачки челик 010205

Бесплатна достава

359 ден

Compare
Направен од нерѓосувачки челик
Идеален за домашна или професионална употреба
Користете го овој шејкер за коктели во вашиот дом, организирајте спектакуларни забави и уживајте во вкусните пијалоци во слободното време