РОДЕНДЕНСКА АКЦИЈА!!! ВНЕСЕТЕ ГО КОДОТ MB10 ЗА ДА ДОБИЕТЕ 10% ПОПУСТ НА НАРАЧКАТА!

Шејкер

380 ден

ШИФРА: 521559 Категорија
Сподели:

Стаклен шејкер 580мl од колекцијата Коктел Бар од Луминарк.

Бар-прибор специјално дизајниран за создавање на вашите коктели.

Овој шејкер со црн капак има дипломирano за да знае како да ги дозирате вашите пијалоци.

Најдете и неколку рецепти како што се: Шприц, Космополитен, Пина колада, Мохито и сл.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Шејкер

380 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД