Шише со платнена футрола во боја 500мл 102779 / Sise za voda so platnena futrola vo boja

Бесплатна достава

119 ден

киви
розе
сива
црна
Исчисти
Compare
Шифра: 102779 Categories: ,

Стаклено шише за вода и пијалоци

Футрола од неопрен која обезбедува заштита, дополнува како декорација, истовремено добринесува и за изолациони ефекти

Спакувано во кутија

Димензии:68мм x 222 мм

Kaпацитет:400мл

БОЈА Color

, , ,