fbpx

Шише за тренинг Шејкер 740мл Herevin

Бесплатна достава

100 ден

Compare
Шифра: 049918 Категорија:

Високо квалитетен шејкер со атрактивен дизајн, и капацитет од 740 мл. Неопходен и многу практичен за подготовка на вкусни шејкови. Шејкерот е покриен со квалитетно капаче кое не ја пропушта течноста за време на мешањето.

Задолжително за време на подготовката на пијалок прво ставете млеко или вода, а потоа правот! Протресете неколку пати и вашиот омилен протеински шејк е подготвен!

Карактеристики на производот:

  • Тенок и модерен дизајн
  • Идеален за сите видови на пијалоци
  • Непропустлив со капаче , нема одвојување и прскање
  • Решетка за разбивање на грутки
  • Мерна скала за лесно дозирање во мл и оz
  • Направен од високо- квалитетни материјали во согласност со сите прописи
  • Без  БПА и други токсични материи
  • Капацитет 740 ml