fbpx

Шише за вода

Бесплатна достава

100 ден

Compare
Шифра: 5207010 Категорија:

Стаклени шишиња за вода во различни бои со држач за практично носење додека шетате.

Убав модерен дизајн за сечиј вкус.

Капацитет:480мл