fbpx

Шпагла за украсување на торта x4 ОРТ-3055

Бесплатна достава

199 ден

Compare
Шифра: ОРТ-3055 Categories: , Tags: ,
✅ Сет од 4 стругалки
✅ Направен од ABS пластичен материјал, кој не е токсичен и нема чуден мирис, издржлив и безбеден за употреба, лесен за чистење.
✅ Дизајнирани во различни форми и облици
✅ Користете различни дизајни и стилови за да создадете различни текстури на страните или на врвот на тортата.
✅ Секое парче има различен дизајн, така што секоја торта има различна форма, што е доволно за да направите разновидни извонредни крем колачи.