fbpx

Шприц за декорација на торти и колачи.

Бесплатна достава

120 ден

Compare

Сетот се состои од еден шприц со вреќа за шлаг и 5 други додатоци.Сетот е од познатиот германски бренд Факемелан.
Шифра-427852