fbpx

Сијалички/ѕвезди и месечини 1862

димензија: 3.5 x 1.5m

боја: топло жолта

внатрешно и надворешно користење

8 функции на светење

можност за наддавање

Прикажи повеќе
Бесплатна достава

549 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 1862 Категорија: Tags: , , ,