fbpx

Сијалички мразулци 3.5 x 0.6m 881924

димензија: 3.5 x 0.6m

боја: топло бело

внатрешно и надворешно користење

8 функции на светење

можност за наддавање

Прикажи повеќе
Бесплатна достава

699 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 881924 Категорија: Tags: , ,